Starožitnictví          Teambuilding           Logistický audit vzdělávání           kácení stromů             Taneční                         ANTIK

inzerce inzerce starožitností porcelán porcelán a keramika hodiny starožitné hodiny

světla starožitná světla

obrazy starožitné obrazy

sklo starožitné sklo židle starožitné židle a křesla doplňky starožitné doplňky nábytek starožitný nábytek zrcadla starožitné rámy a zrcadla  domů

         AUKCE proběhla dne 12.11.2005 v Kutné Hoře                            Nyní obrazy k volnému prodeji!!! e-mail: starozitnostikh@seznam.cz

2   3

ZVĚTŠIT OBRAZ  01

ZVĚTŠIT OBRÁZEK  02

Štursa Jan

Ženský akt

litografie 48x;35

vyvolávací cena:

1950 Kč

ZVĚTŠIT OBRÁZEK   03

Dobrev

Hrad na skále-Bulharsko 37x37

vyvolávací cena:

5000 Kč

 ZVĚTŠIT OBRÁZEK 04

Jan Bauch

grafika 48x32

vyvolávací cena:

3900 Kč

ZVĚTŠIT OBRÁZEK  05

Otakar Hůrka

vyvolávací cena:

ZVĚTŠIT OBRÁZEK  06

Trampota Jan

Bárky 41x55

vyvolávací cena:

2 900 Kč

ZVĚTŠIT OBRAZ   07

ZVĚTŠIT OBRÁZEK  08

 ZVĚTŠIT OBRÁZEK 09

Oldřich Koníček

olej 34x47

14 500 Kč

ZVĚTŠIT OBRÁZEK  010

Emler František

Paříž 1948  31x44

kresba tuší akvarel

vyvolávací cena:

3 900 Kč

ZVĚTŠIT OBRÁZEK  011

Karel Obertor

grafika 29x22

vyvolávací cena:

600 Kč

ZVĚTŠIT OBRÁZEK  012

Josef Liesler

1940 kresba 16x26

vyvolávací cena:

3 500 Kč

ZVĚTŠIT OBRÁZEK  013

Eduard Milen

litografie 38x34

vyvolávací cena.

1 300 Kč

ZVĚTŠIT OBRÁZEK  014

Gustav Monté

2 kusy Kvaš

24x37

vyvolávací cena:

4 400 Kč za kus

ZVĚTŠIT OBRÁZEK  015

Otakar Bubeníček

olej/karton  25x30

vyvolávací cena:

14 500 kč

  ZVĚTŠIT OBRÁZEK 016

Starožitnictví

 1  2  3

Antik  Teambuilding